Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

ZRUŠILI JSME PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKU.

ABY SES STAL STUDENTEM FBI, STAČÍ TI SPLNIT TYTO KROKY:

1. VYBER SI PROGRAM

Na webových stránkách najdeš veškeré informace o studijních programech na FBI.

2. PODEJ PŘIHLÁŠKU

Přihláška se podává elektronicky. Přihlášku není zapotřebí tisknout, není ji třeba potvrzovat na střední škole ani zasílat poštou na VŠB-TUO.

Formou přílohy elektronické přihlášky vložíš do systému kopii vysvědčení za předposlední ročník středoškolského studia (obvykle 3. ročník nebo septima), vysvědčení slouží k ověření níže požadované hodnoty aritmetického průměru z výsledků na konci předposledního ročníku),

- vepíšeš do přihlášky hodnotu aritmetického průměru (zaokrouhleno na 1 desetinné místo) z výsledků za předposlední ročník středoškolského studia

3. ZAPLAŤ 500 Kč

Jedná se o administrativní poplatek za zpracování přihlášky. Poplatek je v kterékoliv fázi přijímacího řízení nevratný. Poplatek doporučujeme uhradit ihned po podání přihlášky, neuhrazenou přihlášku nelze v systému dále administrovat.

4. ODMATURUJ

Úspěšně jsi zvládl zkoušku dospělosti? Gratulujeme. Nezapomeň nám do 15. 7. 2023 dodat maturitní vysvědčení formou přílohy elektronické přihlášky.

5. ZAPIŠ SE KE STUDIU

Na rozhodnutí o přijetí, které bude elektronicky nebo poštou (záleží, co jste si zaškrtli v přihlášce) bude odkaz na zápis FBI. Zde najdete veškeré potřebné informace.

6. VÍTEJ V TÝMU FBI

Podmínky přijetí

Pravidla přijímacího řízení se liší v závislosti na výběru studijního oboru.

 Zjistěte více

Termíny pro podání přihlášek

Termíny pro podání přihlášek ke studiu na Fakultu bezpečnostního inženýrství, VŠB – TU Ostrava.

Zjistěte více

Přípravné kurzy

Potřebujete pomoct s matematikou nebo fyzikou? VŠB-TUO pro vás pořádá přípravné kurzy, které vám pomůžou se sjednocením a zdokonalením vašich znalostí a zajistí tak úspěšný start do prvního ročníku.

Přehled otevřených přijímacích řízení

Zjistěte více