Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Math Support Centre

Math Support Centre bylo založeno, aby podpořilo studenty VŠB-TU v Ostravě při studiu matematických předmětů. Pomůže Vám překlenout rozdíly mezi úrovní Vašich znalostí ze střední školy a úrovní, kterou vyžaduje studium na vysoké škole. V centru vám nabízíme možnost hlouběji porozumět problematice matematických předmětů v neformálním otevřeném a bezpečném prostředí.  A to anonymně, bez registrace nebo přihlašování. Každý pracovní den nabízíme konzultace v místnosti UK 201 (areál kampusu v Ostravě–Porubě, budova knihovny), dále také několik konzultací za týden online a také přímo na FBI v Ostravě - Výškovicích, místnost LumB105.

Rozvrh je dostupný na webu: msc.vsb.cz

Tam také naleznete ke stažení materiály k předmětům (výklady, řešené příklady, postupy, základní vzorce).

Sledujte nás na facebooku a instagramu.

 

 

Physics Support Centre

Poradenské centrum z fyziky je nově zřízeno v prostorech Fakulty bezpečnostního inženýrství v Ostravě - Výškovicích. Zájemci se v rámci svého studia mohou přijít poradit s libovolným fyzikálním problémem (teorie i příklady).

Poradenské centrum je k dispozici:

  • Na FBI, místnost LUMB105.
  • v Ostravě-Porubě na učebně JA 204 (první místnost vpravo před schodištěm do menzy).

 Studenti si mohou rezervovat termín konzultace na adrese:

https://www.fei.vsb.cz/480/cs/studium/physics-support-centre/

V rezervačním systému si student zvolí dle svého uvážení délku konzultace (15, 30, 45, 60 minut), pedagoga, datum, místo a čas konzultace, student zadá své jméno, příjmení a e-mail. Následně bude studentu na e-mail doručeno potvrzení jeho rezervace. 

Přítomný pedagog se na konzultaci pak bude věnovat pouze Vám.

Na návštěvu se těší vyučující Katedry fyziky.