Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

jsme rádi, že jste se rozhodli  nebo uvažujete podat přihlášku právě na Fakultu bezpečnostního inženýrství a uděláme vše pro to, abychom vám pomohli projít přijímacím řízením  od podání přihlášky až po zápis ke studiu tak, abyste bez problémů mohli nastoupit na začátku akademického roku 2021/2022 na FBI.

Níže najdete potřebné informace o studiu na fakultě a přijímacím řízení a kdykoliv se na nás můžete obrátit se svými dotazy prostřednictvím této stránky, e-mailu: studijni.fbi@vsb.cz nebo v messengeru na našem Facebooku nebo Instagramu. Na vaše dotazy budou ochotně odpovídat referentky studijního oddělení, garanti oborů nebo studenti naší fakulty.

Těšíme se na Vás na FBI. 

NOVINKY 

Děkan FBI vyhlašuje od 15. 5. 2021 do 11.8. 2021 přijímací řízení do bakalářských studijních programů v českém jazyce na kombinované studium: Bezpečnost práce a procesů, Technická bezpečnost osob a majetku, Ochrana obyvatelstva a krizový management. 

Děkan FBI vyhlašuje od 25.7.2021 do 15. 8. 2021 přijímací řízení do bakalářského studijního programu v českém jazyce na kombinované studium: Požární ochrana a průmyslová bezpečnost obor Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.

U studijního programu Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu jsme zrušili přijímací zkoušku z matematiky. Tzn, že v současné době máme na fakultě všechny nabízené bakalářské a magisterské programy bez přijímací zkoušky.

Bakalářské studium

Navazující magisterské studium

Přijímací řízení

Den otevřených dveří

Fotografie, videa, virtuální prohlídka

Bez bariér

Mohlo by Vás zajímat

Stipendia

Ubytování a stravování

Život v Ostravě

Kariérní centrum

Studentské organizace

Sport na univerzitě

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás

Praktické rady i zajímavosti najdete na našich webových stránkách. I přesto vám něco chybí? Nenašli jste důležitou informaci k studijním oborům nebo přihláškám? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.