Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 27. 1. 2024!

Dny otevřených dveří na VŠB-TUO

 26. 1. 2024 - 27. 1. 2024
 Ostrava
Zajímají vás technické, přírodovědné, ekonomické nebo umělecké obory? Pak se přijďte seznámit s možnostmi studia na VŠB – Technické univerzitě Ostrava v rámci Dnů otevřených dveří.

Kdy:

Pátek 26. ledna od 8:00 do 15:00

Sobota 27. ledna od 9:00 do 12:00

Kde

kampus a fakulty VŠB-TUO (pozor, Ekonomická fakulta poprvé pouze v porubském kampusu!

Na Dnech otevřených dveří se vám představí všechny naše fakulty, seznámíte se s technickými, ekonomickými, přírodovědnými a uměleckými studijními programy, setkáte se s našimi studenty, studentkami a vyučujícími, kteří vás provedou nejen studiem na VŠB-TUO, ale také studentským životem u nás. Těšit se můžete na přednášky a exkurze do našich pracovišť a laboratoří, podrobnosti připravujeme. 

Hornicko-geologická fakulta (HGF): Univerzitní aula (UA) v kampusu univerzity 

Fakulta materiálově-technologická (FMT): Univerzitní aula (UA) v kampusu univerzity 

Fakulta strojní (FS): Univerzitní aula (UA) v kampusu univerzity 

Ekonomická fakulta (EKF): budova C v kampusu univerzity
POZOR, v budově Ekonomické fakulty v centru města letos žádný program neprobíhá!

Fakulta elektrotechniky a informatiky (FEI): vlastní budova (FEI) v kampusu univerzity, kde se koná kromě jednotlivých prezentací studijních programů také obecná přednáška o studiu (v pátek v 10.00 a 12.00 a v sobotu v 10.00) v posluchárně EC1. Kromě vlastní budovy probíhá DOD i na testbedu CPIT-TL3. Tam navíc každou hodinu od 9.45 probíhá organizovaná exkurze chytrými laboratořemi - Smart Factory, Health.Lab a Mobility.Lab.

Fakulta stavební (FAST): vlastní budova na adrese Ludvíka Podéště 1875/17, 708 00 Ostrava-Poruba

Fakulta bezpečnostního inženýrství (FBI): vlastní budova na adrese Lumírova 630/13, 700 30 Ostrava-Výškovice, kde jsme návštěvníkům připravili v pátek dvě informativní přednášky v 9:00 a 13:00, po kterých budou rozděleni do skupin a provedeni fakultou a laboratořemi. V sobotu se uskuteční jedna přednáška v 10:00. Informace o jednotlivých studijních programech bude možné získat i individuálně na stanovištích jednotlivých kateder. Otevřena bude i knihovna, studijní oddělení a kavárna. Naši návštěvníci se budou moci informovat také o support centrech, která jsou na univerzitě zřízena.

Mezi porubským kampusem a Fakultou stavební a Fakultou bezpečnostního inženýrství bude opět zajištěna autobusová doprava

Přijďte se přesvědčit, že studovat techniku má smysl! 

Přihlášky ke studiu přijímáme od začátku listopadu (záleží ale na konkrétní fakultě, kde se budete hlásit) do 31. března

Vloženo: 19. 1. 2024
Kategorie:  Chystané akce
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět na kalendář