Návštěva z University of Wuppertal

Fakulta bezpečnostního inženýrství a zástupci německé Bergische Universität Wuppertal se domluvili na rozšíření dosavadní spolupráce.

Ve dnech 22. 2. a 23. 2. 2024 děkan Fakulty bezpečnostního inženýrství přivítal zástupce německé Bergische Universität Wuppertal Univ.-Prof. Dr.-Ing. habil. Eberharda Schmidta, děkana Fakulty strojní a bezpečnostních technologií a Dr. Anju Kluge z Univerzitního kariérního centra s cílem diskutovat možnosti rozšíření dosavadní spolupráce v oblasti požární ochrany, enviromentální bezpečnosti a bezpečnosti procesů. Po vzájemném představení obou fakult společně navštívili vybrané laboratoře fakulty. Nově připravovaná Erasmus smlouva umožní výměnné pobyty studentů i zaměstnanců.

Vloženo: 26. 2. 2024
Útvar: 013 - Úsek pro vědu, rozvoj, zahraniční styky a ekonomiku