Studenti FBI v zahraničí – KYPR

European University of Cyprus

Kyperská European University of Cyprus (EUC) je naším partnerem už dva roky a mezi studenty si získala velkou oblibu. Tato soukromá univerzita nabízí předměty především z oblasti BOZP, ale najdete tam i požární ochranu. Své si tam najdou i studenti TBOM.

Studenti FBI si mohou vybírat z nabídky předmětů v rámci jejich magisterského oboru Occupational Safety and Health, mezi nimiž jsou například:

Safety Management & OSH Legislation, Risk Assessment & Management, Safety Technology & Professional Practise, Loss Prevention and Process Safety in the Oil, Gas, Petrochemical and Chemical Industries, Fire Safety Management, Critical Infrastructure Protection and Reliability, Occupational Hygiene and Occupational Health a jiné.

Doporučujeme především magisterským studentům. K dispozici máme pouze tři místa, takže s přihláškou na letní semestr neotálejte.

Nabídku předmětů si můžete prohlédnout zde: https://euc.ac.cy/en/programs/master-occupational-safety-health/#tab-program-of-study

Univerzita se nachází v hlavním městě Nikósii na ostrově Kypr ve Středozemním moři, východně od Řecka. Jde o třetí největší a nejlidnatější ostrov ve Středozemním moři a významnou turistickou destinaci.

Během semestru na Erasmu můžete kromě krásných pláží navštívit také historická města, horské vesnice nebo národní parky či mořské jeskyně.

Na EUC jezdí studenti FBI pravidelně, a tak jsem je pro vás vyzpovídali. Rozhovor najdete již brzy v Aktualitách na Facebooku FBI.

Hlásit se můžete do 31.10.2023, avšak každá univerzita může mít jiné termíny uzávěrek. Zastavte se za námi  pro radu nebo konzultaci do kanceláře LB106 nebo napište na

Vloženo: 22. 9. 2023
Útvar: 013 - Úsek pro vědu, rozvoj, zahraniční styky a ekonomiku