Platnost příspěvku skončila 29. 12. 2023!

Fakulta bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO se podílí na přípravě a organizaci mezinárodní konference CIPRE 2023

Na podzim letošního roku se v Praze uskuteční konference spolupořádaná International Association of CIP Professionals, Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky, Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně a Fakultou bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO.

Ve dnech 3. – 5. října se uskuteční v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR prestižní mezinárodní konference Critical Infrastructure Protection & Resilience Europe (CIPRE). Organizátorem této konference je International Association of Critical Infrastructure Protection Professionals (IACIPP). Jedním ze spolupořadatelů je mimo jiné také Fakulta bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO, kterou v této oblasti zastupuje prof. Ing. David Řehák, Ph.D. Program konference bude koncipován do šesti tematických sekcí, kterými jsou Power & Energy Sector, Government, Defence & Space Sector, Communications Sector, CBRNE Sector, Transport Sector a Information Technology Sector. V rámci těchto sekcí vystoupí téměř 30 předních odborníků z celé Evropy.

Vloženo: 24. 5. 2023
Útvar: FBI - Fakulta bezpečnostního inženýrství