Platnost příspěvku skončila 14. 7. 2023!

V Ostravě se konalo akademické mistrovství ČR v požárním sportu

Letošního ročníku se zúčastnilo více než 170 závodníků z přibližně 20 škol napříč republikou.

Ve dnech 10. a 11. května 2023 se ve spolupráci s naší fakultou a dalšími sponzory uskutečnil další ročník Otevřeného akademického mistrovství ČR v požárním sportu. Do prosluněné Ostravy se sjelo přibližně 20 škol a více než 170 závodníků. Ti závodili v disciplínách výstup do 4. n. p. cvičné věže, 100 m s překážkami, štafeta 4 x 100 m a požární útok. Školy mezi sebou pak byly hodnoceny také v rámci celkového hodnocení.
Děkujeme všem organizátorům, rozhodčím, technické četě, sponzorům a partnerům a všem, kdo se na mistrovsví podíleli. Taktéž posíláme gratulace všem krásně umístněným a akademickým mistrům.

Vloženo: 12. 5. 2023
Útvar: 012 - Sekretariát děkana