Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Výherci Safety Culture Award 2022-2023 vyhlášeni

Výherci Safety Culture Award 2022-2023 vyhlášeni
Před rokem bylo na konferenci BOZP na Sepetné vyhlášena soutěž Safety Culture Award 2022-2023, která byla ukončena slavnostním vyhlášením vítězů na letošním ročníku konference.

Do soutěže se přihlásilo celkem 34 společností a přes síto prvního a druhého kola prošli 4 finalisté, kteří prokázali, že patří k firmám, pro které bezpečnost a ochrana zdraví zaměstnanců není prázdnou frází.

Jako první byla předána Cena za originální řešení, kterou získala společnost Recovera  Využití zdrojů a.s. za nástroj Extraliga bezpečnosti, který netradiční formou motivuje k zapojení zaměstnanců do BOZP a může být i cennou inspirací pro ostatní podniky.

Výsledky soutěže Safety Culture Award 2022 – 2023.

Safety Culture Award

1. místo            Wrigley Confections ČR, kom. spol.

2. místo            Jacobs Douwe Egberts OPS CZ, s.r.o.

3. - 4. místo      Mondi Štětí a.s.

3. - 4. místo      Forvia – Faurecia

Zástupci těchto podniků přijeli na konferenci, aby převzali ocenění a aby se zároveň utkali v přímém souboji o cenu odborné veřejnosti. V průběhu svých prezentací a panelových diskusí měli účastníky přesvědčit, že právě oni jsou nejlepší a zaslouží si jejich cenu. 

Nejvíce hlasů získala společnost Wrigley Confections ČR, kom. spol., která se stala držitelem Ceny odborné veřejnosti.  Účastníky zaujala svým nadšením a nápady a po právu letos získala obě nejvyšší ocenění.

Vloženo: 28. 4. 2023
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 012 - Sekretariát děkana
další novinky