Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2023!

Setkání teorie a praxe na semináři o projektování zařízení EPS

Naši studenti měli možnost zúčastnit se odborného semináře pořádaného ve spolupráci se společností Honeywell Life Safety Austria GmbH a získat certifikát pro projektování konkrétních zařízení.

Dne 20. dubna 2023 se studenti 1. ročníku navazujícího magisterského studia Katedry bezpečnostních služeb měli možnost v rámci předmětů „Protipožární a bezpečnostní systémy“ a „Měřící metody a metrologie“ zúčastnit odborného semináře společnosti Honeywell Life Safety Austria GmbH, zaměřeného na problematiku projektování zařízení EPS ESSER 8000 a FlexES. Zmiňovaný seminář proběhl v prostorech Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO, a to za účasti studentů prezenční a kombinované formy studia Katedry bezpečnostních služeb. Odbornou garanci semináře zajistil p. Marek Schwarz ze zmiňované společnosti. Odměnou účastníkům semináře z řad studentů bylo získání certifikátů pro projektování zařízení EPS ESSER 8000 a FlexES s dobou platnosti na pět let. Akce proběhla v rámci dlouholetých vzájemných partnerských vztahů mezi FBI, VŠB-TUO a společnosti Honeywell Life Safety Austria GmbH. Za zdařilý a příjemný průběh celé akce patří poděkování všem studentů i zástupců společnosti, kteří toto setkání praxe a teorie umožnili a podpořili.

Vloženo: 28. 4. 2023
Útvar: 060 - Katedra bezpečnostních služeb