Platnost příspěvku skončila 28. 11. 2023!

EDU Cert3D

program EDU Cert3D

Dne 24.11.2022 navštívili Katedru bezpečnostních služeb FBI VŠB TU Ostrava akademičtí pracovnici veřejné University Jána Dluhoše v Čenstochové v Polsku. Jednalo se o pana děkana Fakulty vědy a technologií Dr hab. Martina Sosnowskeho, profesora UJD, a adjunktku Dr. Karolínu Grabowski.

Hosté prezentovali naším studentům vědecký program financovány polskou vládou pod názvem EDU Cert3D...v rámci kterého se mohou naši studenti zúčastnit on line vzdělávání v problematice CAD o rozsahu 60 hodin v anglickém jazyce a v jeho závěru obdržet mezinárodních certifikát o zvládnutí této problematiky.

O tento kurz projevilo zájem mnoho studentů fakulty a přes očekávaných cca 40 uchazečů se jich nakonec přihlásilo kolem 70.

Je potěšující, že osobní kontakty a mnoholetá spolupráce doc. Ščurka s touto polskou universitou přináší přináší studentům takovéto možnosti.

Vloženo: 28. 11. 2022
Zadal:  Eva Belasová