Osoba odborně způsobilá PO a BOZP, projektant PBŘ (Peritas s.r.o.)

Do svého týmu hledáme osobu odborně způsobilou v PO a BOZP na trvalý pracovní poměr.

Hledám osobu na trvalý pracovní poměr. Zaměstnanec by vykonával funkci osoby odborně způsobilé PO a BOZP (možno u nás tuto odbornost získat) na objektech našich klientů (obchodní centra, administrativní objekty, sportovní stadiony, školy, školky), především na území Prahy. Projekční práce v oblasti požární ochrany. Vypracování dokumentace požární ochrany, atd. Technické audity na objektech po republice.

Požadavky

Úplné středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (v oboru požární ochrany / praxe výhodou). Odborná způsobilost v oblasti požární ochrany a BOZP (není podmínkou, možno u nás po čase získat). Autorizace v oblasti požární bezpečnosti staveb (není podmínkou). Aktivní přístup v práci, dobré vystupování, komunikativnost

Nabízíme

Nástupní plat 27 000 – 33 000 Kč, plus pravidelné odměny. Další platový růst. Stravenky. Služební vozidlo. Telefon. Malý (do 10 osob), dobrý, pozitivně naladěný kolektiv. Podpora stravování (stravenky).

Doplňující informace

Místo výkonu práce Praha, Česká republika. Termín nástupu ideálně květen 2021.

pospisilm@peritas.cz-sro; www.peritas-sro.cz

Vloženo: 19. 4. 2021