Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2021!

Hlásná a předpovědní služba

30. 3. 2021, 7:30 - 9:00
 Fakulta bezpečnostního inženýrství, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Přednáška Ing. Dušana Žídka z ČHMÚ Ostrava.

Dne 30. 3. 2021 se uskuteční přednáška Ing. Dušana Žídka z ČHMÚ Ostrava, na téma Hlásná a předpovědní služba.

Přednáška je součástí výuky předmětu Protipovodňová ochrana a je určena pro studenty prvního ročníku navazujícího magisterského studia, oboru Bezpečnostní plánování.

Vzhledem k současné situaci bude přednáška probíhat online formou prostřednictvím systému MS Teams. Přednáška proběhne od 7:30 do 9:00.

K přednášce se mohou připojit i další zájemci o danou problematiku. Je však potřeba o případném zájmu informovat garanta akce (p. Brumarová), která zajistí přiřazení do týmu dané přednášky, a to nejpozději do 28. 3. 2021.

Vloženo: 16. 2. 2021
Kategorie:  Chystané akce