18. 11. 2020, 13:15 - 14:45
 MS Teams
Přednáška Ing. Kateřiny Blažkové, Ph.D. z HZS Moravskoslezského kraje na téma Role dobrovolníků, humanitárních organizací a obcí při plnění úkolů ochrany obyvatelstva.

Dne 18. 11. 2020 se uskuteční přednáška Ing. Kateřiny Blažkové, Ph.D. z HZS Moravskoslezského kraje na téma Role dobrovolníků, humanitárních organizací a obcí při plnění úkolů ochrany obyvatelstva.

Přednáška je součástí výuky předmětu Ochrana obyvatelstva II a je určena pro studenty třetího ročníku bakalářského studia oboru Havarijní plánování a krizové řízení a také pro studenty čtvrtého ročníku bakalářského studia oboru Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.

Vzhledem k současné situaci bude přednáška probíhat online formou prostřednictvím systému MS Teams. Přednáška proběhne dne 18. 11. 2020 od 13:15 do 14:45.

K přednášce se mohou připojit i další zájemci o danou problematiku. Je však potřeba o případném zájmu informovat doc. Řeháka, který zajistí přiřazení do týmu dané přednášky, a to nejpozději do 16. 11. 2020.

Vloženo: 28. 10. 2020
Kategorie:  Chystané akce