Platnost příspěvku skončila 26. 11. 2023!

NA VŠE PŘIPRAVEN

Setkání s elitními příslušníky Ochranné služby Policie ČR

Srdečně vás zveme na jedinečnou přednášku, kterou pořádáme ve spolupráci s Ochrannou službou Policie ČR. Připravte se na fascinující pohled do světa osobní ochrany, bezpečnostní dopravy, a dalších klíčových aspektů, které tvoří páteř tohoto prestižního útvaru.

Přednášejícími za Ochrannou službu jsou:

• plk. Mgr. Karel Křeček MBA, zástupce vedoucího odboru osobní ochrany
  • mjr. Mgr. Petr Novotný, vedoucí oddělení pyrotechnické a kynologické skupiny
  • Mgr. Martin Škoda, člen personálního a školského odboru Ochranné služby a dlouholetý osobní ochránce
  • por. Bc. Petr Solar, osobní ochránce, instruktor speciálního výcviku

Na co se můžete těšit:

Osobní ochrana ústavních činitelů: Zaslechnete příběhy přímo ze zákulisí – jaké to je ochraňovat krále, prezidenty států nebo papeže. Naši hosté vám odpoví na otázky, které vás vždy zajímaly, ale nikdy jste neměli možnost se zeptat.
Ochrana diplomatických objektů: Poodhalíme tajemství zajišťování bezpečnosti diplomatických objektů, včetně rezidencí velvyslanců. Jak se kombinují fyzická a technická opatření pro dosažení maximální úrovně bezpečnosti? Ochrana proti dronům?
Hygienicko-toxikologická ochrana: Dozvíte se, jak Ochranná služba zajistí nezávadnost potravin pro chráněné osoby. Jaké jsou výzvy a opatření v oblasti hygieny a toxikologie?

Kdy a Kde:

2. 11. 2023, Aula LC 104, Fakulta bezpečnostního inženýrství, Lumírova 13

Proč byste neměli chybět:

• Jedinečná šance naslouchat přímo z první ruky zkušenostem a příběhům příslušníků Ochranné služby.
  • Možnost klást otázky, na které jste vždycky chtěli znát odpověď. I ty přímo na tělo.
  • Příležitost rozšířit své znalosti v oblasti bezpečnostního inženýrství a osobní ochrany.

A navíc:

Příslušníci Ochranné služby dorazí autem JAGUAR, který sloužil například králi Karlu III. a dalším významným osobnostem. Máte možnost se s tímto exkluzivním vozem vyfotit a prožít okamžik, který jen málokdo může zažít!

Přijďte a připojte se k nám na této nezapomenutelné události, která rozšíří vaše obzory a obohatí vaše studium!

Vloženo: 24. 10. 2023
Útvar: 013 - Úsek pro vědu, rozvoj, zahraniční styky a ekonomiku