Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Absolventi bakalářského studijního oboru Bezpečnost práce a procesů získají kvalitní základ pro uplatnění v praxi v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i bezpečnosti průmyslu nebo pro navazující magisterské studium.

O bakalářském studiu

  • Má dobu studia tři roky.
  • Je kratší formou vysokoškolského vzdělávání.
  • Absolventi bakalářského studijního programu získávají akademický titul bakalář (Bc.).

Bakalářské programy

Bezpečnost a ochrana

Studijní program Safety and Security se zaměřuje na problematiku zdraví, bezpečnosti a životní prostředí, bezpečnosti průmyslu, požární ochrany, krizového řízení, fyzické bezpečnosti a manažerských dovedností. Cílem studijního programu je připravit odborníky schopné přijímat technická a organizační opatření směřující k ochraně před riziky pramenícími z činností souvisejících s podnikatelskou činností, ale také před vnějšími vlivy úmyslného i neúmyslného charakteru. Absolvent se bude schopen...

Bezpečnost práce a procesů

„SAFETY FIRST“ to je motto, které tě bude provázet našim 3-letým studiem. Bezpečnost práce a procesů je to, co nás všechny spojuje. Staň se i ty součástí našeho týmu a získej znalosti, dovednosti a kompetence k úspěšnému řízení bezpečnosti ve společnosti. Už během studia tě zapojíme do praxe a tvou odbornou angličtinu ti snadno zdokonalíme :-). Rád by sis při hledání práce vybíral z více nabídek? Pak neváhej a studuj studijní program „Bezpečnost práce a procesů“. Těšíme se na tebe!

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás

Praktické rady i zajímavosti najdete na našich webových stránkách. I přesto vám něco chybí? Nenašli jste důležitou informaci k studijním oborům nebo přihláškám? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.