Odborný seminář o projektování EPS firmy Honeywell na Fakultě bezpečnostního inženýrství, VŠB-TUO.

Dne 7. prosince 2023 proběhl na Fakultě bezpečnostního inženýrství, VŠB-TUO jednodenní seminář pro studenty, který byl orientovaný na problematiku systémů EPS a jejich projektování. Seminář byl pořádán Katedrou bezpečnostních služeb a Katedrou požární ochrany. Lektorskou činnost zajistil p. Marek Schwarz ze společnosti Honeywell / Fire and PAVA solutions. V rámci semináře se měli studenti možnost seznámit s nejnovějšími trendy a technologickými inovacemi z oblasti EPS společnosti Honeywell. Odměnou všem účastníkům semináře bylo získání certifikátu na projektování systémů EPS společnosti Honeywell s pětiletou platností.

Vloženo: 7. 12. 2023
Zadal:  Eva Belasová