Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Týden vědy 2021

Týden vědy 2021
V rámci Týdne vědy v ORP Frenštát pod Radhoštěm proběhla experimentální výuka na ZŠ Tyršova pod vedením Ing. Dalibora Balnera, Ph.D. z Katedry bezpečnostních služeb.

 

Týden vědy odstartuje 18. 10. 2021 seminářem pro pedagogy na téma Úžasné fyzikální pokusy pro MŠ a 1. stupeň. 

V úterý se učitelé MŠ, 1. a 2. třídy, a vychovatelé ŠD na semináři Úvod do polytechniky - stavitelství seznámí s vybranými technickými tématy a způsoby, jak je předávat dětem názorným a jednoduchým způsobem v jejich každodenní práci. Pedagogové si vše prakticky vyzkouší. 

Od středy až do pátku pak bude program patřit přímo žákům mateřských a základních škol. Praktické vědecké workshopy zažijí přímo na svých školách v podání lektorů z Úžasného divadla fyziky, Vysoké Školy Báňské, Malé technické univerzity, Vědnice či místního Gymnázia a Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky.

 

 

V rámci Týdne vědy v ORP Frenštát pod Radhoštěm proběhla experimentální výuka na ZŠ Tyršova pod vedením Ing. Dalibora Balnera, Ph.D. z Katedry bezpečnostních služeb. Studenti sedmých tříd byli zábavnou formou seznámeni s bezpečnostním inženýrstvím.

 

Vloženo: 21. 10. 2021
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Eva Belasová
Útvar: 060 - Katedra bezpečnostních služeb
Zpět na seznam