Prof. Dr. Ing. Aleš Dudáček

Aleš Dudáček je profesorem na katedře požární ochrany Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO. Byl prvním děkanem FBI, následně působil ve funkci proděkana. Je garantem bakalářského a navazujícího magisterského studijního programu Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu a školitelem v doktorském studijním programu Požární ochrana a bezpečnost. Během působení na VŠB-TUO vedl desítky bakalářských a diplomových prací. Profiluje se zejména v oblasti požárně bezpečnostních zařízení.

Závěrečná práce

V rámci modulu posluchači samostatně zpracovávají závěrečnou práci MBA zaměřenou na konkrétní problém z praxe, preferována je vazba na odborné působení posluchače. Tuto práci na závěr obhajují před komisí. Posluchači nejprve společně získají informace o věcných a formálních požadavcích na závěrečnou práci a organizaci poslední etapy studia. Poté pod vedením přidělených školitelů individuálně zpracovávají zvolené téma, přičemž systematicky aplikují poznatky načerpané v předchozích modulech. Při zpracování práce posluchači využívají konzultací se svými školiteli a stanovené odborné literatury.