Univerzita třetího věku

Od října bude probíhat na Fakultě bezpečnostního inženýrství další ročník "Univerzity třetího věku" zaměřený na bezpečnost a ochranu obyvatel.
Bližší informace zde.

Aktuálně

Studuj na FBI

Nemůžete si vybrat obor pro studium? Podívejte se na prezentace jednotlivých kateder a vyberte si obor, který Vás zajímá.

Přihláška ke studiu

Nové znalosti, zkušenosti, zážitky, kamarády… to vše a ještě více vám nabízí studium na naší univerzitě. Podejte si k nám přihlášku! Přihlášku je možné podávat do 30.4.

Podmínky pro přijetí

Byly zveřejněny podmínky pro přijetí ke studiu na bakalářský, navazující magisterský a doktorský studijní program pro akademický rok 2015/2016. Podmínky naleznete zde!!

Požární odolnost a bezpečnost staveb

Moravskoslezský dřevařský klastr Vás srdečně zve na semináře Požární odolnost a bezpečnost staveb. Přednášky na seminářích jsou zaměřené na DŘEVOSTAVBY. Více na www.vzdelavaciprogramdrevo.cz.

Nabídka zaměstnání

Aktuální nabídku zaměstnání pro studenty a absolventy Fakulty bezpečnostního inženýrství. Nabídku zaměstnání naleznete zde.

Infoservis

26.5.2015, Školicí středisko MSDK, VŠB-TU Ostrava Fakulta stavební, Ludvíka Podéště 1875, 708 33 Ostrava – Poruba | Moravskoslezský dřevařský klastr Vás srdečně zve na semináře Požární odolnost a bezpečnost staveb. Přednášky na seminářích jsou zaměřené na DŘEVOSTAVBY. Více na www.vzdelavaciprogramdrevo.cz.
9.9.2015 - 10.9.2015, Aula VŠB - TU Ostrava, 17. listopadu 15 708 33 Ostrava - Poruba | Pozvánka na mezinárodní konferenci Požární ochrana 2015
celý infoservis ...

© 2015 VŠB-TU Ostrava