Univerzita třetího věku

Od října bude probíhat na Fakultě bezpečnostního inženýrství další ročník "Univerzity třetího věku" zaměřený na bezpečnost a ochranu obyvatel.
Bližší informace zde.

Aktuálně

Den otevřených dveří

Fakulta bezpečnostního inženýrství Vás zve na den otevřených dveří, který se uskuteční dne 15. ledna 2015 v 10:00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu...

Podmínky pro přijetí

Byly zveřejněny podmínky pro přijetí ke studiu na bakalářský, navazující magisterský a doktorský studijní program pro akademický rok 2015/2016. Podmínky naleznete zde!!

Exkurze studentů v UCEEB

Ve dnech 8. - 9. 10. 2014 se studenti účastnili exkurze v UCEEB -  Univerzitním centru energeticky efektivních budov. Více informací o exkurzi naleznete zde.

Přihláška ke studiu

Nové znalosti, zkušenosti, zážitky, kamarády… to vše a ještě více vám nabízí studium na naší univerzitě. Podejte si k nám přihlášku!

Nabídka zaměstnání

Aktuální nabídku zaměstnání pro studenty a absolventy Fakulty bezpečnostního inženýrství. Nabídku zaměstnání naleznete zde.

Konzultační středisko v Lázních Bohdaneč

Fakulta bezpečnostního inženýrství otevírá nové konzultační středisko v prostorách Institutu ochrany obyvatelstva v Lázních Bohdaneč. Více informací naleznete zde!

Infoservis

4.2.2015 - 5.2.2015, Aula VŠB - TU Ostrava, 17. listopadu 15 708 33 Ostrava - Poruba |
celý infoservis ...

© 2014 VŠB-TU Ostrava