Univerzita třetího věku

Od října bude probíhat na Fakultě bezpečnostního inženýrství další ročník "Univerzity třetího věku" zaměřený na bezpečnost a ochranu obyvatel.
Bližší informace zde.

Aktuálně

Velkorozměrová zkouška Rýmařov

Zajímá Vás, jak se studenti zapojují při měřeních? Podívejte se, jak studenti Katedry požární ochrany podíleli na velkorozměrové požární zkoušky v Rýmařově. Ohlédnutí ze zkoušky naleznete zde!  

Podmínky přijímacího řízení

Dne 17. 12. 2013 byly zveřejněny podmínky přijímacího řízení pro bakalářské, navazující magisterské a doktorské studijní programy. Podmínky přijímacího řízení naleznete zde!!

Přihláška ke studiu

Nové znalosti, zkušenosti, zážitky, kamarády… to vše a ještě více vám nabízí studium na naší univerzitě. Podejte si k nám přihlášku!

Nabídka zaměstnání

Aktuální nabídku zaměstnání pro studenty a absolventy Fakulty bezpečnostního inženýrství. Nabídku zaměstnání naleznete zde.

Konzultační středisko v Lázních Bohdaneč

Fakulta bezpečnostního inženýrství otevírá nové konzultační středisko v prostorách Institutu ochrany obyvatelstva v Lázních Bohdaneč. Více informací naleznete zde!

2. ročník startup akcelerátoru GREEN LIGHT

Máte podnikatelský nápad? Využijte jedinečné příležitosti... Pomůžeme Vám s rozjezdem Vašeho podnikání. Podrobnější informace naleznete zde.

Infoservis

31.10.2014 | Ing. Libor Foldyna
9.10.2014 | Studijní dny u Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, oddělení ochrany obyvatelstva a krizového řízení
celý infoservis ...

© 2014 VŠB-TU Ostrava