Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

jsme rádi, že jste se rozhodli nebo uvažujete podat přihlášku právě na Fakultu bezpečnostního inženýrství a uděláme vše pro to, abychom vám pomohli projít přijímacím řízením od podání přihlášky až po zápis ke studiu tak, abyste bez problémů mohli nastoupit na začátku akademického roku 2024/2025 na FBI.

Níže najdete potřebné informace o studiu na fakultě a přijímacím řízení a kdykoliv se na nás můžete obrátit se svými dotazy prostřednictvím této stránky, e-mailu: nebo v messengeru na našem Facebooku nebo Instagramu. Na vaše dotazy budou ochotně odpovídat referentky studijního oddělení, garanti oborů nebo studenti naší fakulty.

Těšíme se na Vás na FBI.

Bakalářské studium

Navazující magisterské studium

Fotografie, videa, virtuální prohlídka

Bez bariér

Stipendia

Ubytování a stravování

Život v Ostravě

Kariérní centrum

Studentské organizace

Sport na univerzitě

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás

Praktické rady i zajímavosti najdete na našich webových stránkách. I přesto vám něco chybí? Nenašli jste důležitou informaci k studijním oborům nebo přihláškám? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.