Vzdělávání představitelů obcí Hlučínska
30. dubna | Vzdělávání představitelů obcí Hlučínska v krizovém řízení a cvičení krizových štábů obcí na téma BLACKOUT
Budoucí záchranáři na fakultě v Kladně nacvičovali třídění raněných při mimořádné události.
23. dubna | 19. dubna 2024 nacvičovali budoucí záchranáři třídění raněných osob při mimořádné události.
Cvičení studentů
17. dubna | Případové studie pro studenty Techniky požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.
Model cisterny na pracovišti CESIT - XVR
15. dubna | Cisterna na přepravu nebezpečných látek.
Přednáška Ing. Vladimíra Zdráhala, Povodí Odry, státní podnik
14. března | Dne 12. března 2024 proběhla přednáška Ing. Vladimíra Zdráhala, Povodí Odry, státní podnik, na téma „Činnosti Povodí Odry při výskytu extrémních jevů“
Návštěva redaktora hasičského webu www.hasicovo.cz
12. února | Dne 22.1.2024 navštívil naši fakultu redaktor hasičského webu www.hasicovo.cz Josef Nitra.
Mezinárodní cvičení studentských krizových štábů
7. prosince | Dne 6. 12. 2023 proběhlo již 9. mezinárodní cvičení studentských krizových štábů Akademie Pomorskie ve Slupsku a Fakulty bezpečnostního inženýrství.
VIRTUÁLNÍ TECHNOLOGIE VE VZDĚLÁVÁNÍ 2023
29. listopadu | 28. listopadu 2023 se v prostorách FBI uskutečnil první ročník konference s názvem "Virtuální technologie ve vzdělávání 2023"
Odborná příprava a cvičení Krizového štábu ORP Kravaře
14. listopadu | 9. listopadu 2023 Odborná příprava a cvičení Krizového štábu ORP Kravaře
Dne 10.05.2022 se na CESIT uskutečnila exkurze žáků ZŠ Jubilejní v Novém Jičíně
16. srpna | Žákům bylo představeno pracoviště XVR a Simprokim.