Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Fakulta bezpečnostního inženýrství nabízí spoustu špičkových studijních oborů v oblasti bezpečnosti. Vyberte si studijní obor, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. 

Studijní obor Požární ochrana a bezpečnost

O studijním programu

Studium navazuje na magisterské studijní obory Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu, Bezpečnostní inženýrství, Bezpečnostní plánování, Technická bezpečnost osob a majetku studijního programu Požární ochrana a průmyslová bezpečnost a na další obory magisterského studia jiných studijních programů zahrnující prvky bezpečnosti, ale neuzavírá se ani před absolventy jiných magisterských oborů, kteří následně získali teoretické znalosti i praktické zkušeností v oblasti bezpečnosti. V rámci přijímacího řízení jsou posouzeny předpoklady uchazeče pro řešení zvoleného tématu disertační práce.
Detailní informace
Fakulta Fakulta bezpečnostního inženýrství
Studijní program Požární ochrana a průmyslová bezpečnost(čtyřleté)
Typ studia doktorské
Jazyk výuky čeština
angličtina
Kód oboru 3908V009
Název oboru česky Požární ochrana a bezpečnost
Název oboru anglicky Fire Protection and Safety
Standardní délka studia 4 roky
Garant prof. Dr. Ing. Aleš Bernatík
Klíčová slova Bezpečnost osob a majetku
Bezpečnost průmyslu
BOZP
Ochrana obyvatelstva
Požární ochrana
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás

Praktické rady i zajímavosti najdete na našich webových stránkách. I přesto vám něco chybí? Nenašli jste důležitou informaci k studijním oborům nebo přihláškám? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.