Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Fakulta bezpečnostního inženýrství nabízí spoustu špičkových studijních oborů v oblasti bezpečnosti. Vyberte si studijní obor, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. 

Studijní obor Technická bezpečnost osob a majetku

Informace pro uchazeče

Navazující studijní obor Technická bezpečnost osob a majetku vzdělává specialisty fyzické bezpečnosti bezpečnostních služeb právnických a fyzických osob, nebo u orgánů státní správy, podílejících se na fyzické ochraně objektů před protiprávními činy a při řešení fyzické ochrany v rámci vnitřní bezpečnosti státu, nebo podniku. Absolvent je vybaven širokými znalostmi pro řešení problémů z oblasti bezpečnostního projektování zabezpečovacích a protipožárních systémů, včetně znalosti technických prostředků bezpečnostních služeb aplikovaných při prevenci a ochraně osob před protiprávním jednáním (letiště, veřejné prostory a další). Důraz je kladen na rozvoj analytických schopností s cílem včas odhalit nedostatky v technickém a režimovém zabezpečení, nebo fyzické ostraze.
Detailní informace
Fakulta Fakulta bezpečnostního inženýrství
Studijní program Požární ochrana a průmyslová bezpečnost
Typ studia navazující magisterské
Jazyk výuky čeština
Kód oboru 3908T005
Název oboru česky Technická bezpečnost osob a majetku
Název oboru anglicky Engineering Safety of Persons and Property
Standardní délka studia 2 roky
Garantující katedra Katedra bezpečnostních služeb
Garant doc. Mgr. Ing. Radomír Ščurek, Ph.D.
Klíčová slova Bezpečnostní technologie a systémy
Ochrana podniku
Systémy ochrany státu
analýzy bezpečnostních rizik
Fyzická bezpečnost
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás

Praktické rady i zajímavosti najdete na našich webových stránkách. I přesto vám něco chybí? Nenašli jste důležitou informaci k studijním oborům nebo přihláškám? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.