Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

Jsme rádi, že jste se rozhodli podat přihlášku právě na Fakultu bezpečnostního inženýrství a uděláme vše pro to, abychom zvládli zrealizovat přijímací řízení i v tomto období plném změn,  a aby přijatí uchazeči mohli bez problémů nastoupit na začátku akademického roku 2020/2021.

Od 10. května 2020 jsme vyhlásili druhé kolo přijímacího řízení, ve kterém můžete podávat přihlášky do 31. července 2020. Přihlášky se podávají pouze elektronicky, není nutné zasílat je poštou. V případě potřeby bude vyhlášeno i třetí kolo přijímacího řízení, s termínem podávání přihlášek do 31. srpna 2020.

Těšíme se na Vás na FBI.

Termíny přijímacích zkoušek

Přijímací zkouška bude v roce 2020 prominuta všem uchazečům ve všech kolech přijímacího řízení

Nástup ke studiu

Nastoupit ke studiu můžete, pokud splníte všechny podmínky přijímacího řízení, až po zápise do studia. Sledujte proto, prosím, svou e-mailovou poštu a stránky fakulty.

Aktuální informace ke studiu na Fakultě bezpečnostního inženýrství jsou zveřejněny  na stránkách fakulty: https://www.fbi.vsb.cz/cs/studium/.

Přeji vám hodně zdraví a úspěšné dokončení střední školy. Věřím, že společně se nám podaří toto nelehké období překonat a všichni se společně setkáme v září v novém akademickém roce 2020/2021.