Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Zveme vás na Dny otevřených dveří, které  budou v letošním roce probíhat současně na dvou místech:

  • v Nové aule v Ostravě – Porubě a
  • v budově Fakulty bezpečnostního inženýrství v Ostravě – Výškovicích

Program

Nová aula Ostrava – Poruba

Od  8:30 do 14:00 nás můžete navštívit u stánku FBI v přízemí nové auly VŠB-TUO, kde získáte informace  o přijímacím řízení a studiu na FBI a v učebně NA5 o patro výše bude každou hodinu probíhat prezentace o fakultě, nabídce studijních oborů, přijímacím řízení, možnostech studia v zahraničí, uplatnění v praxi a získáte odpovědi na otázky, které Vás zajímají. Zde si můžete také vyzkoušet naši laserovou střelnici a s vysokou pravděpodobností zjistíte, že studium na FBI je pro Vás trefa do černého.

Hlavní program bude probíhat v prostorách Fakulty bezpečnostního inženýrství na ulici Lumírova 630/13 v Ostravě- Výškovicích, kam se dostanete minibusem od auly v Ostravě - Porubě nebo MHD.

Budova Fakulty bezpečnostního inženýrství

Prezentace  o fakultě a nabídce studia v posluchárně LC 104

24. ledna v 10:00 a ve 12:00 hodin

25. ledna v 10:00 hod

 

Komentované prohlídky moderně vybavených  laboratoří fakulty

Po ukončení prezentací o nabízených oborech si mohou zájemci prohlédnout některé z našich laboratoří.

Současně si můžete prohlédnout výukové prostory, studijní oddělení , knihovnu, zjistit u stánků kateder podrobné informace o oborech, které garantují, setkat se s vyučujícími a  navštívit ukázku techniky našich partnerů.

Těšíme se na Vás na základně FBI

Podívejte se na video ze Dne otevřených dveří 2018

Nevíte si rady?
Zeptejte se nás

Praktické rady i zajímavosti najdete na našich webových stránkách. I přesto vám něco chybí? Nenašli jste důležitou informaci k studijním oborům nebo přihláškám? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.