Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2023!

Vyžádaná přednáška na téma „Resilience of critical entities and its main factors“

Ve dnech 23. – 24. února 2023 navštívil prof. Ing. David Řehák, Ph.D. Institute for the Protection of Maritime Infrastructures.

Institut se nachází v německém Bremerhavenu a je součástí German Aerospace Center. V rámci této dvoudenní návštěvy přednesl vyžádanou přednášku na téma „Resilience of critical entities and its main factors“, která byla streamována také na sesterský Institute for the Protection of Terrestrial Infrastructures. Dalším nosným tématem byly  možnosti aktivní spolupráce v oblasti vědecko-výzkumné a publikační činnosti.

Vloženo: 27. 2. 2023
Útvar: 010 - Děkanát FBI