Platnost příspěvku skončila 30. 1. 2024!

Dny otevřených dveří

27. a 28. ledna 2023, se na Fakultě bezpečnostního inženýrství konaly Dny otevřených dveří.

V rámci Dnů otevřených dveří přišli návštěvníci i na pracoviště Centra simulačních technologií.

Návštěvníkům bylo představeno pracoviště SIMPROKIM (Simulátor krizového managementu) -  specializované pracoviště pro přípravu osob zařazených do krizových štábů, kde se studenti učí pracovat s novými nástroji a zdroji, učí se řešit konkrétní situace dle požadavků.

Dále bylo představeno i pracoviště XVR (Výcvikový simulátor pro profesionály v oblasti bezpečnosti a zabezpečení) - vysoce variabilní software s možností simulovat řízení zásahu na taktické, operační i strategické úrovni, který využívá virtuální realitu pro pohyb respondentů v centru mimořádné události libovolného rozsahu .

Další fotografie zde

Vloženo: 30. 1. 2023