Platnost příspěvku skončila 27. 7. 2023!

Absolventi FBI VŠB-TUO budou moci získat český i italský diplom

VSB-TUO a Univerzita v Perugii podepsaly smlouvy o dvojím diplomu

Fakulta bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO a Univerzita v Perugii uzavřely smlouvu o dvojím diplomu, která umožňuje studentům zapsaných do magisterského studia absolvovat semestr na partnerské univerzitě, a tím získat na konci studia dva diplomy.

Nově uzavřená smlouva se týká magisterského studia „HSE Professional“, ale připravujeme rozšíření také na navazující program Bezpečnostní inženýrství. Studenti, kteří se do tohoto programu přihlásí, mohou absolvovat 3. semestr na partnerské univerzitě a po úspěšném ukončení studia získají diplomy z obou univerzit. Stejně tak FBI VŠB-TUO přivítá na své půdě Italské studenty.

Univerzita v Perugii se nachází ve střední Itálii a je jednou z nejstarších univerzit v zemi. Se svými 25 000 studenty je také jednou z největších.

Fakulta bezpečnostního inženýrství intenzivně prohlubuje vztahy s touto univerzitou, díky čemuž tam mohou zájemci z řad studentů strávit část studia v rámci programu Erasmus+.

Vloženo: 24. 11. 2022
Útvar: 013 - Úsek pro vědu, rozvoj, zahraniční styky a ekonomiku