Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2023!

SKILLED TO BE A FIRE EXPERT

V říjnu letošního roku byl ukončen projekt Skilled to be a Fire Expert, financovaný a řešený v rámci programu Erasmus+.

Projekt byl zahájen 1. října 2020, ukončen 31. října 2022 a byl zaměřen na vzdělávání dospělých – expertů v oblasti požární ochrany.

Požární expert (SkilledFE) se v rámci programu ERASMUS+ zabývá obsahem a způsobem předávání nejnovějších poznatků a relevantních informací o požární bezpečnosti požárním odborníkům a širší veřejnosti.

Kromě hlavního partnera Univerzity v Lublani, Fakulty stavebního a geodetického inženýrství (UL FGG) a Slovinské asociace požární ochrany (SZPV) se na projektu podíleli dva partneři z České republiky: VŠB - Technická univerzita Ostrava, Majaczech, z.s. a dva partneři z Chorvatska: Univerzita v Záhřebu, Fakulta stavební (UNIZG GF) a projekční společnost Inspekting, d.o.o.

Vloženo: 21. 11. 2022
Útvar: 013 - Úsek pro vědu, rozvoj, zahraniční styky a ekonomiku