Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2022!

Získej stipendium na studium nebo stáž do celého světa

Se stipendiem VŠB-TUO na studium nebo stáž do celého světa. Využij příležitost a přihlas se do 29. 9. 2022.

VŠB-TUO vyhlašuje výběrové řízení na Stipendium VŠB-TUO pro studijní pobyty a praktické stáže do celého světa! Přihlášky na letní semestr 2022/2023 jsou otevřeny do 29.září, tak to nezmeškej!

Co takhle strávit 1 až 6 měsíců v atraktivních destinacích jako je Japonsko, Mexiko, Thajsko, Austrálie a mnoho dalších po celém světě?

S přihláškou ti pomůžeme, a ještě od nás dostaneš stipendium na pokrytí nákladů. Tak seber odvahu a vydej se na dobrodružství, které ti dost možná změní život!

Kam všude se můžeš vydat a co po tobě budeme potřebovat, najdeš na https://www.vsb.cz/mobility/cs/studenti/stipendium-vsb-tuo/vyberova-rizeni/

Hlásit se můžeš na:

· studijní pobyty,

· praktické stáže.

Jedná se pobyty, které NEJSOU zahrnuty v programu Erasmus+.

Do kdy se můžete přihlásit? Přihlášku odešli do 29.9.2022.

Kdo může žádat? O stipendium může požádat student studující v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu uskutečňovaném VŠB-TUO s výjimkou studentů 1. ročníku Bc. Studia.

Co po tobě budeme potřebovat?

a) přehled výsledků celého dosavadního studia (Transcript of Records) na VŠB-TUO v anglickém jazyce

b) podepsaný motivační dopis v anglickém jazyce adresovaný přijímající instituci,

Vloženo: 15. 9. 2022
Útvar: 010 - Děkanát FBI