Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2022!

Vyhlášení Studentské vědecké a odborné činnosti na FBI VŠB–TUO pro akademický rok 2021/2022

Děkan Fakulty bezpečnostního inženýrství Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava vyhlašuje Studentskou vědeckou a odbornou činnost pro akademický rok 2021/2022.

Cílem Studentské vědecké a odborné činnosti (dále jen SVOČ) je podnítit zájem studentů Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB – TUO (dále jen FBI) o vědeckou, výzkumnou a další tvůrčí práci a seznámit studenty s principy a praxí vědecké a výzkumné práce.

Do SVOČ se může přihlásit každý student nebo kolektiv studentů, který je v době přihlášení do soutěže studentem bakalářského nebo magisterského studijního programu FBI. Do SVOČ se může rovněž přihlásit každý student nebo kolektiv studentů bakalářského nebo magisterského studijního programu jiných fakult VŠB-TUO nebo spřátelených univerzit z ČR a zahraničí.

Zájemci se do SVOČ přihlásí formou podání přihlášky. Přihlášky SVOČ se podávají elektronicky e-mailem na adresu svoc.fbi@vsb.cz do 18. března 2022.

Vloženo: 22. 11. 2021
Útvar: 010 - Děkanát FBI