Platnost příspěvku skončila 10. 11. 2021!

Konference PTG 2020

Katedra bezpečnostních služeb se stala spoluorganizátorem mezinárodní konference (1st INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE CONTEMPORARY CHALLENGES OF STATE SECURITY), zaměřené na zvládání situace spojení s COVID19. Konferenci zorganizovali: "Polish Geopolitical Society, Warsaw Branch, Polsko; Cross-Border Security Research Center-AWSB in Dąbrowa Górnicza, Polsko; Scientific Circle of National Security "GARDA"-AWSB in Dąbrowa Górnicza, Polsko; Lviv State University of Life Safety-Ukraine; Fakulta bezpečnostního inženýrství, Katedra bezpečnostních služeb – Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava. Katedru 060 na této konferenci ve vědeckém výboru reprezentoval a zúčastnil se aktivně se svým příspěvkem doc. Mg. Ing. Radomír Ščurek, Ph.D. jak je uvedeno na přiloženém letáku.

Vloženo: 10. 11. 2020
Zadal:  Radim Peikert