Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

Trasovací centrum na Fakultě bezpečnostního inženýrství

NA FBI dnes zahájilo činnost Trasovací centrum VŠB-TUO, které je umístěno v prostorech Centra simulačních technologií.

Do činnosti centra se zapojilo přibližně 40 studentů a zaměstnanců fakulty. Většina z nich již absolvovala školení ze strany Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje a hygienikům pomáhají s dohledáváním lidí, kteří byli v kontaktu s člověkem nakaženým koronavirem.

Trasování bude zajišťováno na dvou směnách každý pracovní den.  První směna začíná v 8:00 h a končí kolem 11:30 h, druhá  pokračuje od 12:30 do 16:00 h. Od 7:30 do 8 h a od 11:30 do 12:00 h dochází  k dezinfekci pracoviště. Mezi pracovníky na centru jsou  zajištěny dostatečné vzdálenosti. Činnost centra koordinují pedagogové z Katedry ochrany obyvatelstva.

Děkujeme společnostem JABRA a AT Computers a.s. za spolupráci a dodání náhlavních souprav pro trasovací centrum.

Vloženo: 26. 10. 2020
Útvar: 010 - Děkanát FBI