Platnost příspěvku skončila 17. 4. 2021!

MOJE VIZE NULA: STUDENTI PRO BEZPEČNÉ SILNICE

SOUTĚŽ, KTERÁ ZACHRAŇUJE ŽIVOTY

Každý z nás může přispět svým nápadem a posunout tak celou společnost k Vizi 0. Vyvíjejme bezpečné automobily, stavme kvalitní silnice a bezpečné prostředí kolem nich. Vzdělávejme každého člověka k ohleduplnému a zodpovědnému chování v dopravním prostředí.

Více než 65 % dopravních nehod je každoročně zaviněno chybou lidského faktoru. Důsledky? Fatální nehody.

Pojďme to změnit! Jaká je Tvoje vize změny?

Přihlas svůj projekt do soutěže MOJE VIZE NULA: Studenti pro bezpečné silnice a vyhraj 50 000,- Kč.

Podrobná pravidla a registrace na www.mojevizenula.cz

Důležité informace pro studenty:

• Účastnit se může jednotlivec nebo i skupiny
  • Jedná se o soutěž studentů SŠ, vyšších odborných škol a VŠ – vše co je propojuje je téma „Doprava
  • Termín pro přihlášení/registraci projektu: nejpozději do 17.4.2021
  • Termín pro podání výsledků projektu: 17.5.2021
  • celková hodnota všech výher je 100.000 Kč (1. místo získá z této finanční dotace 50.000 Kč)
  • K řešení projektu lze využít nejnovější statistiky + konzultace s externími odborníky v průběhu řešení projektu
  • Realizovaný projekt lze provázat s řešením BP/DP/Disertační práce/projektu SGS/projektu RPP a jiných
  • Základní osnova + úspěšné projekty z minulých let + témata/okruhy řešení jsou na webu
Vloženo: 17. 3. 2021
Útvar: FBI - Fakulta bezpečnostního inženýrství