Platnost příspěvku skončila 28. 11. 2019!

Projekt RiskMan zazářil na mezinárodní konferenci ve Vídni

V září letošního roku hostila Vídeň již 10th INTERNATIONAL CONFERENCE ON THE PREVENTION OF ACCIDENTS AT WORK – WOS 2019.

Konference se účastnilo více než 300 účastníků z celého světa z oblasti výzkumu, vzdělávání, státních institucí a mezinárodních organizací zabývajících se bezpečností. Proto je potěšitelné, že členem mezinárodní vědecké rady konference je Ing. Lucie Kocůrková, PhD. z Fakulty bezpečnostního inženýrství. Ta byla také pozvána mezi významné hosty, kteří se účastnili odborných diskusí otevírajících plenární sekce.

V rámci konference měli účastníci také možnost vyzkoušet si interaktivní metody a nástroje pro výuku profesionálů v oblasti HSE v rámci workshopů projektu RiskMan. Na tomto projektu v rámci programu ERASMUS+ spolupracují zástupci FBI, VŠB, Univerzity Minho z Portugalska a zástupci úrazové pojišťovny AUVA z Rakouska. Workshopy byly vedeny zástupci fakulty FBI.

Když k tomu připočítáme prezentace zástupců VŠB v rámci technické sekce konference je jasné, že česká stopa byla ve Vídni velmi znatelná.

Vloženo: 20. 10. 2019
Útvar: 010 - Děkanát FBI