Letní škola krizového řízení 2019

Poslední červnový týden patřil na Fakultě bezpečnostního inženýrství Letní škole krizového řízení.

V týdnu 24 - 28. června 2019 proběhl na Fakultě bezpečnostního inženýrství první ročník Letní školy krizového řízení. Škola byla připravena v rámci projektu Technika pro budoucnost 2.0 a jejím cílem bylo nejen upevnění teoretických znalostí studentů, ale také ověření možnosti vyučovat přes videokonferenci.

Letošní ročník byl připraven ve spolupráci s Edukacyjnym Centrum Zarządzania Kryzysowego  na Akademii Pomorské ve Słupsku (Polsko) a Katedrou Inżynierii Bezpieczeństwa, na Politechnice Śląskiej w Gliwicach (Polsko).

Přes několikasetkilometrovou vzdálenost mezi pracovišti se podařilo uspořádat nejen přednášky všech zúčastněných stran formou vidoekonferece, ale taktéž praktická cvičení v komunikaci, týmové práci, modelování úniku nebezpečné látky či analýze rizik.

V případě zájmu o více informací se obraťte na pracovníky Katedry ochrany obyvatelstva. Fotogalerii z akce si můžete prohlédnout zde.

Vloženo: 3. 7. 2019
Útvar: 050 - Katedra ochrany obyvatelstva