Platnost příspěvku skončila 4. 5. 2019!

Návštěva z Bielska - ERASMUS

Návštěva z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, Fakulty strojní a výpočetní techniky na FBI.

Dne 23. ledna navštívili Fakultu bezpečnostního inženýrství naši kolegové z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, Fakulty strojní a výpočetní techniky (Wydział Budowy Maszyn i Informatyki, https://www.wbmii.ath.bielsko.pl).

Proděkanovi fakulty dr inż. Dariuszowi Więcek, jeho ženě dr inż. Dorocie Więcek a dr hab. inż. Dariuszowi Plintowi, prof. ATH, byly představeny laboratoře FBI, se speciálním důrazem na bezpečnost práce a simulace. Setkali se také s panem děkanem FBI a vedoucími Katedry ochrany obyvatelstva a Katedry bezpečnosti práce a procesů.

V rámci setkání proběhla výměna informací o aktuálních směrech pedagogické a vědecké práce na pracovištích, projednaly se možnosti prohloubení vědecké spolupráce a možnosti výměny studentů.

Vloženo: 4. 2. 2019
Útvar: 050 - Katedra ochrany obyvatelstva