Platnost příspěvku skončila 3. 5. 2019!

Tvorba osobního studijního plánu pro akademický rok 2019/2020

Tvorba osobního studijního plánu pro studenty Fakulty bezpečnostního inženýrství

1. kolo zápisu: 8. 4. 2019 – 19. 4. 2019

2. kolo zápisu: 27. 4. 2019 – 3. 5. 2019

Všichni studenti všech druhů a forem studia studijních oborů Fakulty bezpečnostního inženýrství se zúčastní volby OSP pro akademický rok  2019/2020  (volí se pouze předměty ročníku, do kterého student v akademickém roce 2019/20 nastoupí)

Pokud po prvním kole nebude předmět otevřen, budou studenti informování prostřednictvím e-mailu; potom si provedou volbu i ve druhém kole pro doplnění předmětů.

Volbu  OSP provedou studenti osobně v informačním systému EDISON

• do osobních studijních plánů magisterského navazujícího studia daného studijního oboru, se předměty z bakalářských oborů do celkového počtu kreditů za magisterské studium nezapočítávají.
  • Studenti oboru TPO a BP, kteří chtějí získat ověřovací studijní program, musí při tvorbě OSP zohlednit výběr předmětů, (pozor liší se akademický rok nástupu do studia) bližší informace na :  https://www.fbi.vsb.cz/030/cs/studium/overovaci-studijni-program/

Studenti, kteří se zapisují do druhého ročníku bakalářského studia, si musí (nezapomenou) zapsat cizí jazyk!

Studijní plány všech studijních oborů FBI jsou zveřejněny v informačním systému EDISON

Studentům, kteří  se volby OSP nezúčastní, bude zapsána standardní skladba předmětů do 40 kreditů!

Studentů budoucího 1.ročníku magisterského navazujícího studia v AR 2019/2020 se tvorba OSP netýká.  Dovolba OSP bude teprve po zápisu do studia v srpnu 2019.

Vloženo: 4. 4. 2019
Útvar: FBI - Fakulta bezpečnostního inženýrství