Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2022!

Spolupracujeme s nejmenšími

Úspěšná přednaška Ing. Petra Lepíka, Ph.D. v mateřské školce Beruška dne 4. 6. 2022

Poděkování školky

Chceme touto cestou poděkovat panu Ing. P. Lepíkovi Ph.D., za program, se kterým předstoupil před děti z MŠ Beruška ve F-M. V rámci krátké přednášky a ukázek práce termokamery, seznámil děti s její hlavní funkcí a to s rozlišováním teploty.

Děti sledovaly svou tělesnou teplotu, pozorovaly její barevné rozlišení, také teplotu domácího mazlíčka-morčete. Děti si vyzkoušely kameru při pozorování teplé a studené vody, při pohybu a stopování. Dověděli jsme se, kde je využití termokamery nutné a kde dokáže také zachraňovat lidské životy.

Děti byly používáním kamery nadšené.

Moc děkujeme za zajímavé a poutavé dopoledne, které nás obohatilo o nové informace a také barevné zážitky.

Ještě jednou děkujeme.

Děti a paní učitelky z MŠ Beruška, F-M