Platnost příspěvku skončila 15. 7. 2022!

Kontrola studia pro končící ročníky

Informace o kontrole studia pro studenty 4. ročníku bakalářského studia a 2. ročníku magisterského navazujícího studia.

Kontrola studia končících ročníků AR 2021/2022 (4. ročník bakalářského studia a 2. ročník magisterského navazujícího studia) je stanovena na 29. 4. 2022.

Kontrola studia bude provedena elektronicky v IS EDISON

Student je povinen:

• zkontrolovat, zda všechny vykonané zkoušky a zápočty jsou zaznamenány v IS EDISON včetně nahrané závěrečné práce (v opačném případě je nutno kontaktovat příslušného pedagoga)
  • verifikovat kontrolu studia do data určeného studijním oddělením fakulty

V případě nedosažených kreditů pro ukončení studijní části (minimálně 240 kreditů pro Bc. studium a 120 kreditů pro Mgr. studium)je student povinen k tomuto datu (29. 4. 2022) odevzdat

„Žádost o prodloužení kontroly studia do 15. 7. 2022„ (v odůvodnění bude napsáno nesplnění studijních povinností).

•  podepsanou žádost lze zaslat na studijní oddělení poštou nebo e-mailem
  • pokud nebude žádost odevzdaná k datu 29. 4. 2022, studentům bude zasláno rozhodnutí o ukončení studia

Při verifikaci kontroly studia (nevyhověl), bude studentů nabídnuta možnost opakování ročníku.

Studenti, kteří budou kromě opakování ročníku žádat i o třetí zapsání předmětů (max. dvou), podají odvolání a přiloží „Žádost o třetí zapsání předmětu“. Odvolání zašlou poštou nebo osobně na studijní oddělení fakulty.

Přihlašování k SZZ v IS EDISON: 2. 5. 2022 – 13. 5. 2022

Upozorňuji, že případné dotazy týkající se SZZ (Státní závěrečné zkoušky směřujte prosím na příslušené katedry.

Vloženo: 8. 4. 2022
Kategorie:  Informace pro studenty