Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2020!

Provoz knihovny na FBI - výpůjční služby

V současné době jsou výpůjční služby na FBI v omezeném režimu poskytovány všem uživatelům Ústřední knihovny PO - PÁ od 8:00 do 13:00 při dodržení těchto preventivních opatření:
  • Na vrátnicích/recepci je nutné přiložit průkaz (studentský, zaměstnanecký nebo čtenářský) ke čtečce karet pro zaznamenání příchodu a odchodu uživatele ÚK do budovy.
  • Půjčování dokumentů uživatelům proběhne na základě předem provedené objednávky dokumentů v online katalogu.
  • Fyzické vyzvednutí objednaných dokumentů uživatelem v rámci provozní doby výpůjčních oddělení v Porubě, na Ekonomické fakultě a Fakultě bezpečnostního inženýrství.
  • Vstup do prostor výpůjčních oddělení jednotlivě, bez možnosti neomezeného pohybu po prostorách výpůjčních oddělení.
  • Ve výpůjčních odděleních jsou umístěny nádoby s dezinfekcí pro dezinfekci rukou.
  • Vracení dokumentů pouze přes venkovní biblioboxy umístěné před budovou ÚK v Porubě, před budovou Ekonomické fakulty a přes návratovou skříňku na FBI (režim do 17. 5. 2020; od 18. 5. 2020 bude možné vracet dokumenty také ve výpůjčních odděleních).
Vloženo: 11. 5. 2020
Útvar: 010 - Děkanát FBI