Platnost příspěvku skončila 20. 5. 2020!

Memoriál Jana Lewinského

Úspěchy studentů Fakulty bezpečnostního inženýrství v disciplinách TFA na Memoriálu Jana Lewinského v Kladně.

Reprezentační výběr VŠB – TUO se dne 15. 5. 2019 zúčastnil soutěže v disciplínách TFA "Memoriál Jana Lewinského ČVUT – FBMI 2019“ v Kladně. výběr se skládal ze sedmi závodníků Fakulty bezpečnostního inženýrství a to: Kateřina Vodičková, Nikola Stolařová, Karolína Jonová, Jakub Baca, Michal Dvořák, Jiří Lasák a Walter Groer. Závodu se zůčastnilo 6 žen a 18 mužů z řad příslušníků HZS ČR, studentů SŠ a VŠ.

V Kategorii ŽENY obhájila zlatou medaili z minulého ročníku Kateřina Vodičková. Stříbrnou medaili získala Nikola Stolařová a 5. místo obsadila Karolína Jonová.

V Kategorii MUŽI získal stříbrnou medaili Walter Groer, bronzovou získal Jakub Baca, 5. místo obsadil Michal Dvořák a 10. místo Jiří Lasák.

Vloženo: 20. 5. 2019
Útvar: FBI - Fakulta bezpečnostního inženýrství