Platnost příspěvku skončila 26. 9. 2023!

Setkání se zástupci společnosti Honeywell

Setkání spojené se školením pořádané společností Honeywell, spol. s r.o./Fire and PA/VA Solutions.

Ve dnech 21. a 22. 9. 2022 se zaměstnanci kateder 060 a 030 p. Ing. Petr Bitala, Ph.D. a p. Ing. Miroslav Mynarz, Ph.D. zúčastnili setkání spojeného se školením, které pořádala společnost Honeywell, spol. s r.o./Fire and PA/VA Solutions. Tato akce se uskutečnila v rámci budování a rozvoje vzájemné spolupráce mezi společností Honeywell, obchodními partnery a akademickou sférou. Součástí setkání byla návštěva Allianz SK Rapid stadiónu ve Vídni a následně výzkumného, výcvikovém a vzdělávacího centra "Zentrum am Berg", které se nachází ve spolkové zemi Štýrsko na jihovýchodě Rakouska. Návštěva "Zentrum am Berg" proběhla v areálu povrchového dolu, kde probíhají pod patronátem Montanuniversität Leoben ve zkušebních štolách a tunelech testy orientované na studium požárů v železničních a automobilových tunelech, školení záchranných složek a nácviky jejich zásahu při mimořádných situacích. V rámci setkání byly posíleny vzájemné vztahy se zaměstnanci společnosti Honeywell, obchodními partnery společnosti i zástupci VŠB-TUO, FBI. V rámci setkání byla rovněž iniciována úvodní diskuze se zaměstnanci univerzity Leoben.

Vloženo: 26. 9. 2022
Zadal:  Eva Belasová